09156546020

پشتیبانی فنی سرور

بخش فنی اختصاصی آمادگی دارد تا در هر زمانی با شما در مدیریت سرورهایتان همکاری نماید.این همکاری میتواند شامل بررسی یک مشکل خاص باشد و یا مانیتورینگ و مدیریت مداوم سرور(های)شما. پشتیبانی فنی اختصاصی همیشه آمادگی مشاوره و ارائه راهنمایی برای راه اندازی و پیکربندی اولیه سرورهای شما را دارد. خدماتی که در این بخش میتوانید دریافت کنید به اختصار در زیر آمده است.
خدمات مدیریت سرور ما محدود به این لیست نمی باشد،اگر شما نیاز به سرویس خاصی دارید که در توضیحات مشاهده نمی شود میتوانید با بخش پشتیبانی اختصاصی تماس بگیرید تا شما را در انجام آن یاری نمایند.

خدمات رفع مشکل

زمانی که مشکل خاصی در سیستم شما بروز کرده است و تیم فنی شما زمان یا تجربه کافی برای رسیدگی به این موضوع را ندارد میتوانید از تیم فنی اختصاصی برای بررسی موضع استفاده نمایید. مشکلاتی از قبیل نقص در کارکرد سیستم عامل و یا سرویس های مورد استفاده مانند وب سرور،کنترل پنل مورد استفاده ، مشکلات امنیتی ، حملات DOS این موضوع را شامل می شوند. هزینه این سرویس به مشکل مورد نظر،سیستم عامل و زمان مورد نیاز برای رفع مشکل بستگی داشته و از ۲۰هزار تومان شروع میشود.

خدمات کنترل ،نظارت و پشتیبانی

این سرویس مورد استفاده افرادی قرار میگیرد که دارای مشتری بوده و نیاز به پشتیبان فنی برای پاسخگویی به مشتریان دارند،در این روش تیم فنی اختصاصی تمام امور فنی سرورهای شما اعم از تعمیر،نظارت پاسخ به سوالات فنی مشتریان و حتی آموزش را برعهده میگیرد. هزینه این سرویس بر اساس تعداد سرور،سیستم عامل سرورها،کنترل پنل،تعداد مشتریان از ۱۰۰هزار تومان در ماه شروع میشود.

خدمات راه اندازی و پیکربندی

اختصاصی امکان راه اندازی اولیه که شامل نصب سیستم عامل،نصب و پیکربندی سرویس های مورد نیاز( مانند ایمیل سرور،DNSسرور ، وب سرور،کنترل پنل و مانند این ها) میباشد را داراست. این سرویس شامل سرورهای داخل و خارج ایران میشود،بدین معنی که اگر شما سروری بصورت محلی در داخل ایران داشته باشید تیم فنی اختصاصی امکان ارایه این سرویس را به شما داراست و اگر از یک دیتاسنتر خارجی نیز سرور اجاره کرده باشید بازهم تیم فنی اختصاصی امکان انجام این امور را دارد. برخی از سیستم عامل ها و کنترل پنلهای مورد پشتیبانی :
انواع نسخه های سرور از توزیع های مختلف لینوکس که معمول ترین انها CentOS ، Redhat Linux Enterprise ، Debian و Ubuntu Server میباشند.
انواع نسخه های سیستم عامل های خانواده یونیکس شامل FreeBSD و OpenBSD
انواع سیستم عامل های خانواده ویندوز اعم از نسخه های مختلف Windows 2003 و Windows2008
سیستم های ایمیل شامل: Qmail ، Exim، MailEnable ، Imail
سیستم های DNS شامل: Bind , MSDNS
سیستم های وب شامل: Apache و IIS
کنترل پنلهای هاستینگ شامل: Hosting Controller ، Helm ، Cpanel/WHM ، CWIpanel ، dotnetpanel ،Ensim ، Plesk و Directadmin
هزینه این سرویس بر اساس سیستم عامل،نوع سرویس ها،مکان سرور و تعداد آنها از ۵۰هزار تومان شروع میشود.
جهت سفارش این سرویس و دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره ۰۹۱۵۶۵۴۶۰۲۰ در ارتباط باشید.