09156546020

راهنمای خرید

کلیه خریدها در اختصاصی، بصورت آنلاین و از طریق پورتال مشتریان www.portal.ekhtesasi.com انجام میشود . برای خرید کافیست فقط یکبار در پورتال مشتریان اختصاصی عضو شده و پس از ورود به پنل کاربری از منوی مشکی رنگ در قسمت بالا گزینه مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید سرویس مورد نظر نمایید. پس از انجام مراحل خرید هر سرویس،‌ فاکتوری به مبلغ و شرح سرویس خریداری شده در پنل شما ایجاد میشود که میتوانید فاکتورهای پرداخت نشده را در “صفحه کاربری” مشاهده نمایید و با کلیک بر روی لینک “مشاهده فاکتور” فاکتور مورد نظر را باز نمایید و بصورت آنلاین این فاکتور را پرداخت فرمایید .
امکان پرداخت فاکتورها به صورت آنلاین از طریق کلیه کارتهای عضو شتاب و با در اختیار داشتن رمز دوم کارت وجود دارد، همچنین میتوانید پس از واریز وجه فاکتور به شماره حساب های ما مشخصات واریزی را طی یک تیکت اعلام نمایید تا واریزی توسط بخش حسابداری بررسی و تایید شود . با انجام مراحل فوق شما میتوانید دامنه خود را بصورت آنلاین ثبت و همچنین اطلاعات هاست خریداری شده را در لحظه خرید و پرداخت فاکتور دریافت نمایید .
مشکلات احتمالی در خرید را میتوانید با ارسال تیکت به بخش فروش اطلاع دهید تا راهنمایی های لازم و کامل صورت پذیرد . مالیات بر ارزش افزوده: مالیات بر ازش افزوده کلیه سرویس های اختصاصی صفر می باشد و مشتری هیچ گونه وجهی را به عنوان مالیات بر خرید و یا مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نخواهد کرد.