09156546020

چرا هاستینگ اختصاصی را انتخاب کنیم؟؟

اگر بخواهیم به طور دقیقتر به برتری هاستینگ اختصاصی بپردازیم، می توانیم موارد زیر را از ویژگی های بارز مجموعه پرتلاش ما به شمار اوریم:

پشیتبانی قدرتمند

متخصصین با تجربه هاستینگ اختصاصی با بیش از ۴ سال تجربه در زمینه صنعت میزبانی وب، با کمال افتخار شما را تا رسیدن به اهدافتان همراهی می نمایند، سعی ما درهاستینگ اختصاصی ارایه پشتیبانی مطلوب جهت جلب رضایت کاربران گرامی میباشد. در حال حاضر پشتیبانی فنی هاستینگ اختصاصی به صورت های تلفن، پشتیبانی آنلاین و ایمیل (سیستم ارسال تیکت) میباشد.

سرور های قدرتمند

در حال حاضر سرور های هاستینگ اختصاصی در کشورهای  آلمان واقع شده اند. هاستینگ اختصاصی همواره سعی کرده که از “پشرفته ترین” و “سریعترین” سخت افزار های موجود استفاده کند.

مانیتوریگ ۲۴ ساعته سرورها

کلیه سرور های هاستینگ اختصاصی به صورت مداوم و ۲۴ ساعته تحت نظر میباشند تا در صورت مشاهده هر مشکلی، در اسرع وقت برطرف شود.

سرویس سریع، عدم قطعی و آپتایم بالای ۹۹٫۹

خرید سرور ها از دیتاسنتر های معتبر، سخت افزار بسیار قدرتمند، مدیریت حرفه ای سرور ها و مانیتورینگ ۲۴ ساعته سرور ها از جمله عواملی هستند که منجر به ارایه سروری هایی با حداقل

قطعی و کیفیت بالا در هاستینگ اختصاصی شده است. به لحاظ حقوقی کاملا قانونی میباشد.

امنیت

از آنجا که امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، هاستینگ اختصاصی نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید . استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری، پکیچهای امنیتی از جمله اقدامات هاستینگ اختصاصی در این جهت می باشد. برخی از پکیج های امینتی نصب شده بر روی سرور های هاستینگ اختصاصی منحصرا برای این شرکت تهیه شده است.

نسخه پشتیبان هفتگی و روزانه

علی رغم اینکه پشتیبانگیری از اطلاعات همواره وظیفه مشتری بوده است،لیکن جهت حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات کاربران، تمامی سرویس های میزبانی هاستینگ اختصاصی یه صورت خود کار به صورت های هفتگی و ماهانه پشتیبان گیری میشوند..
این سرویس برای تمامی پلان ها بصورت رایگان ارایه میشود. وجود سریع بودن دارای تمامی امکانات لازم جهت مدیریت اکانت شما میباشد.
تضمین بازگشت وجه بدون شرایطدر هفته اول

هاستینگ اختصاصی این تضمین را به شما میدهد که در صورتی که به هر دلیلی مایل به کنسل کردن سرویس خود با هاستینگ اختصاصی در هفته اول هستید، تمامی وجه شما (به جز هزینه دامنه که غیر قابل بازگشت میباشد) را باز گرداند. برای کنسل کردن و باز گردانی وجه در هفته اول، نیاز به هیچ تاییدی از سوی بخش پشتیبانی نیمباشد و تنها در خواست کاربر بر این اساس ملاک میباشد.